HAKKIMIZDA

2011 senesinde İstanbul/Büyükçekmece'de kurulan ve perakende mağazasıyla deniz tutkunlarına hizmet vermeye başlayan ALBATROS MARİN .Daha geniş kitlelere ulaşabilmek için 2014 yılında internet mağazasını da açıp "albatrosmarin.com.tr" ismiyle online olarak satışa başlamıştır. Hizmet kalitesini ön planda tutarak deniz ile ilgili tüm ürünleri, en iyi fiyata, en hızlı şekilde internet kullanıcılarına sunmayı ve perakende sektöründeki başarısını e-ticaret sektöründe de devam ettirmeyi hedeflemektedir. 2016 yılınında Bodrum Turgutreis ' de yeni bir Mağaza açarak Mağazasayısını 2 ye çıkartmıştır. 2020 Yılınıda yeni bir atılım yaparak Hazır giyim / Outdoor ürünleri ile West İstanbul Marina içerisinde 3 Mağazasını açmıştır. 

 

Albatros Marin , profesyonel ekibi ve satış öncesi ve sonrası kesintisiz destekle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, müşteriyle birebir ilgilenmekte ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmektedir. 11.000'den fazla kalemden oluşan geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine tüm gereksinimlerini tek bir yerden temin etme kolaylığı sağlamaktadır.

 

Alanında lider konumdaki "albatrosmarin.com.tr" internet satış sitesiyle daha geniş kitlelere ulaşıp, Türkiye'nin dört bir yanına hizmet götürmektedir. Hizmet kalitesini ön planda tutarak deniz ile ilgili tüm ürünleri en iyi fiyata, en hızlı ve güvenli şekilde internet kullanıcılarına sunmakta ve perakende sektöründeki başarısını e-ticaret alanında da sürdürmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR